Ліс-кругляк сосни в Харкові можна придбати на електронних торгах на майданчику ТБ УЕБ

Круглий лісоматеріал – матеріал, одержуваний з деревини в результаті поперечного поділу стовбура і подальшого повного видалення сучків.

Головними характеристиками лісоматеріалів є форма, розміри, кількість колод і призначення. В окрему категорію виділяються лісоматеріали з листяних і хвойних порід. Розглянемо кожну характеристику докладніше.

Основна форма колоди – усічений конус з комлевим і вершинним діаметрами. При описі форми враховують такий параметр, як збіг — зменшення діаметра на 1 метр довжини. Величина збігу варіюєтьс в межах 0,8-1,5 см/М.

Діаметр деревини вимірюється по самому вершинному (найтоншому) торця.

Довжина колоди в залежності від призначення деревини може досягати від 0,5 до 14 м.сортименти діляться на короткомірні (зазвичай до 2 м), середньої довжини (до 6,5 м) і довгомірні (від 6,5 м).

Товщиною колоди є середнє значення між максимальним і мінімальним діаметром торця (кора не враховується)

По товщині колоди діляться на три великі групи:

  • Дрібні (тонкомірна деревина) — від 60 до 130 мм в діаметрі;
  • Середні — від 140 до 250 мм;
  • Великі (великомірна/товстомірна деревина) — від 260 мм м і більше.

Залежно від того, з якої частини стовбура отримано колоду, їх поділяють на серединні, вершинні і комлеві.

Де купити ліс-кругляк в Харкові

Майданчик ТБ «Українська енергетична біржа»забезпечить розвантаження деревини з вагонів і фур  немає необхідності  посилати автомобілі з гідравлічними маніпуляторами.

Завдяки цьому аукціону, у минулому році в нашої державі було проведено тисячі торгів, на яких лісозаготівельні підприємства здебільшого реалізовували великі лоти лісу-кругляку (від 100 куб. м). Більше 10 млн. грн. сплатили клієнти майданчика.

Для того, щоб перемогти у нашому аукціоні з продажу необробленої деревини як в Харкові, так і інших регіонах нашої держави, реєструйтеся на сайті та заповнюйте анкету.

Перед цим обов’язково ознайомтесь з інформацією за цим посиланням: https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/lis-kruglyak-sosni-v-harkovi-mozhna-pridbati-na-elektronnih-torg/.