Права учасників та першочергові завдання Асоціації

Суспільство потребує надійного способу реалізації конфіскованого майна, резервів аграрного фонду, земельних наділів та ін. Рішенням цієї проблема стала електронна система Прозорро. Продажі та Асоціація «Біржових та електронних майданчиків» aeaep.com.ua. Це перспективна сфера, яка постійно розвивається та забезпечує доступ до аукціону для кожного охочого. ЇЇ організацією займалися найкращі спеціалісти в сфері біржових та електронних торгів.

Права членів Асоціації

Члени Асоціації мають особисті права та обов’язки. Вони можуть звертатися з будь-якими питаннями до керівників організації, приймати рішення та використовувати послуги, отримувати інформацію щодо діяльності Асоціації. У свою чергу, всі учасники мають дотримуватися статуту, виконувати цілі та завдання, своєчасно виконувати доручення.

Система забезпечує доступність інформації про виставлені лоти, учасників торгів та хід продажів для всіх користувачів мережі інтернет. Інші електронні майданчики часто приховують дані, надаючи їх тільки самим торговцям. При цьому торги з допомогою Асоціації «Біржових та електронних майданчиків» регулюються за допомогою відповідних нормативно-правових актів. Члени Асоціації являються одночасно організаторами торгів та учасниками системи Прозорро. У своїй співпраці вони можуть розраховувати на рівні та зрозумілі умови. В результаті такої діяльності клієнти товарних бірж вмотивовані, рівень конкуренції зростає та ціни на природні ресурси та державні резерви значно підвищуються.

Основні завдання Асоціації

Асоціацію створили декілька років тому. Ініціаторами виступали керівники електронних та біржових майданчиків, які діють на території України. Вони проводять аукціони та здійснюють різноманітні торгові операції. Головне завдання асоціації – сформувати повну прозорість товарного ринку та забезпечити ефективну роботу всіх учасників.

Аналогів Асоціації на даний момент не існує. Професійне товариство створили люди, які розуміють, що потрібно сформувати здорові бізнес-стосунки між біржами та електронними майданчиками та відповідними державними органами. Така взаємодія дозволяє проводити регулярне вдосконалення уже існуючих та створювати нові перспективні законопроекти, залучаючи до співпраці найкращих експертів у сфері бізнесу.