Українська універсальна біржа — популярна система електронних торгів

Сьогодні, більшість людей користуються даною системою для купівлі потрібних активів. За показниками офіційної сторінки УУБ, вказано, що на даний момент проведено вже 308  тис. торгів. Це підтверджує той факт, що система електронних продажів дійсно доступна.

Системі електронних торгів, довіряє влада та громадськість, тому що вона неодноразово довела свою ефективність на ринках країни. Ця система дозволяє придбати майно в чесній конкуренції. Все відбувається публічно і без махінацій. Доступ до аукціону має кожен учасник, з будь-якої точки України. Установа представлена в основних економічно розвинених регіонах України: Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Кременчук, Одеса, Полтава, Суми, Харків, Херсон та має велику кількість представництв. 

Детальну інформацію про торги арештованим майном на майданчиках УУБ можна знайти за посиланням: uub.in.ua. Також ви можете звертатися до спеціалістів даної системи. Вони допоможуть вам вирішити всі проблеми купівлі-продажу і з радістю відповідатимуть на всі задані вами запитання щодо аукціонів.

В чому вигода електронних продажів?

Останні п’ять років будь-які рухомі та нерухомі активи, вилучені за борги державною виконавчою службою, реалізовувалися через створену Міністерством юстиції систему електронних торгів арештованим майном. З моменту початку роботи системи УУБ, до бюджету країни надійшло 7,74 млрд. грн., що неабияк підтверджує вигідність даної системи, адже раніше зазнавала збитків. Це дуже зручна система торгу у використанні. Адже всі процеси купівлі-продажу прослідкувати можна самостійно. Також для того, щоб взяти участь в аукціоні, не потрібно їхати в інше місто, і навіть виходити з будинку не потрібно. Все відбувається в онлайн-режимі. 

Договори між сторонами торгу складаються в електронному вигляді, що дозволяє перевірити його на правильність, та переконатися в чесності даного процесу. Раніше продаж активу відбувався за зачиненими дверима. На даний момент, все відкрито та публічно. Електронні торги в системі Прозорро.Продажі, що є майданчиком УУБ, вигідні не тільки для бюджету держави. Покупець, також має певні заохочення, у вигляді нижчої за ринкову ціни.