Відкриті аукціони з продажу лісоматеріалів: чому це цікаво для бізнесу

Вже в 2020 році влада України прийняла серйозне рішення про можливість та необхідність проведення електронних торгів деревиною через Прозорро.Продажі. Варто зазначити, що до цього моменту ліс продавався різними способами, але не завжди вони відрізнялися чесністю.

Багато керівників організацій працювали на свою кишеню. Таким чином, угоди були пов’язані зі всілякими шахрайськими схемами. Торги сьогодні проводяться виключно у електронному форматі, це дозволяє контролювати кожний наступний етап роботи. Не забувайте про те, що в онлайн аукціонах всі учасники знаходяться в однакових умовах. Для участь тільки буде потрібно пройти швидку реєстрацію на спеціальних майданчиках. Більше інформації за посиланням: sale.uub.com.ua.

Інформація про електронні торги

Треба звернути увагу ще на один момент: за статистикою тільки за 2019 рік дохід від продажу лісоматеріалів склав близько п’ятнадцяти мільярдів гривень. Але так як не було чітких правил продажу, деяка частина прибутку потрапила не в ті руки. Використання системи Прозорро дозволяє говорити, що кількість випадків корупції та зловживань різко знизилось. Сучасний та перевірений сервіс Прозорро.Продажі відрізняється ефективністю в застосуванні інструментів для продажу й покупки якісних товарів будь-якої категорії.

Що таке Прозорро.Продажі

Prozorro.Sale – це спеціальний сервіс, на якому можна купити та продати те, що тільки потрібно. Він був створений спеціально, для того щоб брати активну участь в прозорих, відкритих торгах. У проведених на електронних майданчиках торгах немає ніякого обману та складних схем, в яких практично ніхто не зможе розібратися. Для того щоб взяти участь в електронних аукціонах, потрібно пройти реєстрацію на спеціальному акредитованому майданчику. Як це зробити, інформація тут: https://sale.uub.com.ua/ru/news/kupivlya-brusiv-suhostoyu-na-prozoro-prodazhi.

Ще не так давно, продаж деревини через Прозорро проводився в якості експериментального проекту. Як показала практика, він зумів виправдати всі очікування та на виході ця ідея знайшла підтримку серед населення.

Особливості торгів через Прозорро

Варто звернути увагу, що система ProZorro.Sale складається з двох основних рівнів:

  1. Перший – це центральна база даних. Саме сюди стікається вся інформації про аукціони. Тобто, там можна ознайомитися з цікавими даними про різні лоти.
  2. Другий – це вже електронні майданчики, акредитовані цією системою. Саме на цих майданчиках й відбуваються безпосередньо торги. Учасники мають можливість зробити свої пропозиції та спробувати здобути перемогу в самих торгах.

Після того, як ви проходите повну реєстрацію та авторизацію на сайті обраного майданчика, ви отримуєте доступ до самих торгів. Це означає, що ви зможете ознайомитися з назвою підприємств, які пропонують деревину, обсягами продукції, якістю, цінниками, іншими важливими показниками.